*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

S-H-133 Chair

Шифра: 001657
Производител: SigEU

Столица С-Х-133.


4.966 ден. 6.207 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Даб сонома Сива Црна
Материјал Еко кожа Медијапан Метал хром
Димензија 44 х 40 х 100
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време