Пребарувајте низ нашите производи

Ging Table

Шифра: 001666
Баркод: 160X100X76 CHERRY
Производител: Artisan

Трпезариска маса Гинг.

118.706 ден. 131.895 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Брест Даб Јавор Јасен Орев Цреша
Материјал Дрво
Димензија Д х Ш х В 240 x 100 x 76 220 x 100 x 76 200 x 100 x 76 180 x 100 x 76 160 x 100 x 76
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 60 - 90 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време