Пребарувајте низ нашите производи

Ortopedico Мattress

Шифра: 001880
Баркод: 160X80
Производител: MGM Pohistvo

Душек Ортопедико кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

6.889 ден. 7.654 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Жичано јадро ХР Сунѓер
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Ортопедски
Димензија Д х Ш х В Висина: 20/21 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време