Пребарувајте низ нашите производи

Micro Memory SP Mattress

Шифра: 001902
Баркод: 200x80
Производител: MGM, SLO

Душек Mикро Мемори СП со специјална технологија на микро џепни јадра и мемори пена. Душекот може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

20.075 ден. 22.305 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Мемори пена Микро јадро Патент ХР Сунѓер
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Ортопедски
Димензија Д х Ш х В Висина: 24/25 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време