Пребарувајте низ нашите производи

Maxi 30 Memory SP Mattress

Шифра: 001892
Баркод: 200x80
Производител: MGM, SLO

Душек Макси 30 Мемори СП кој може да се изработи во димензија во зависност од креветот.

22.514 ден. 25.016 ден.
Спецификација
Боја Бела
Линија Flexy
Материјал Алое вера Еко памук Мемори пена Патент ХР Сунѓер Џепно јадро
Функција Aнатомски Антиалергии Антибактерии Вентилација O2 Навлака ⟳ Ортопедски 7 Зони
Димензија Д х Ш х В Висина: 30/31 см
Mонтажа Спремен за употреба
Димензија за душек По мерка
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време