Пребарувајте низ нашите производи

Elena Nightstand

Шифра: 001935
Производител: Miotto Design

Наткасна со ротирање и фиока Елена


26.802 ден. 28.213 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај Сива
Материјал Медијапан MDF
Димензија 56 x 46 x 46.1
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време