Пребарувајте низ нашите производи

Dream Bed

Шифра: 002310
Баркод: DRBWHLT01
Производител: Status Italy

Кревет Дрим со димензија 200х180см. Можност за избор и на други димензии во зависност од просторот.

26.840 ден. 29.822 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Еко кожа Медијапан MDF
Димензија 216 х 258 х 123 216 х 210 х 123
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време