Пребарувајте низ нашите производи

Treviso Chair

Шифра: 002361
Баркод: ERTRWHSD01
Производител: Status Italy

Столица Тревисо.

8.314 ден. 9.238 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Дрво Еко кожа
Димензија 47.5 х 60.5 х 99
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време