Пребарувајте низ нашите производи

Elite Day Complete

Шифра: 002431
Производител: Camel

Комплет дневна соба Елит, тв комода, и две витрини. Можност на избор и на други комбинации во зависност од просторот.

203.614 ден. 226.238 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Elite TV Element
64.672
64.672
Elite TV Panel
25.947
25.947
Elite Vitrine
86.992
173.984
Вкупно со попуст: 203.614
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза песок Бреза сива Висок сјај Орев
Материјал Медијапан MDF Стакло
Димензија Д х Ш х В 340 х 55 х 197.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време