Пребарувајте низ нашите производи

Busseto Armchair

Шифра: 002682
Баркод: 880100911500
Производител: Miotto Design

Фотеља на ротирање Бусето.

73.781 ден. 86.801 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Виолетова
Материјал Кожа говедска Метал никел
Функција Ротирање ⟳
Димензија 86 x 86 x 80
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време