Пребарувајте низ нашите производи

Iris Bed

Шифра: 002753
Баркод: PJIS0150
Производител: ALF Italia

Кревети Ирис со избор на повеќе комбинации и димензии.

35.315 ден. 44.144 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сив
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка Штоф
Димензија 233 х 205 х 126.7 233 х 205 х 124.4 220 х 205 х 126.7 220 х 205 х 124.4 215.5 х 172.5 х 126.7 215.5 х 175 х 124.4 220 х 165 х 126.7 220 х 165 х 124.4
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време