Пребарувајте низ нашите производи

Artemide Day Complete

Шифра: 002773
Производител: ALF Italia

Комплет дневна соба Артемиде (тв комода и две витрини 1Д). Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

201.194 ден. 223.549 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Artemide Vitrine
71.271
71.271
Artemide TV Element 58.652
58.652
Artemide Vitrine
71.271
71.271
Вкупно со попуст: 201.194
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка Стакло
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време