Пребарувајте низ нашите производи

Artemide Table

Шифра: 002780
Баркод: PJAE0615
Производител: ALF Italia

Трпезариска маса Артемиде на извлекување со димензии 160(210)х95см или 196(250)х105см.

91.479 ден. 101.643 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Висок сјај
Материјал Медијапан MDF Oпл. иверка
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 196(250) х 108 х 76 160(210) х 95 х 76
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време