Пребарувајте низ нашите производи

BL121 Table

Шифра: 005184
Производител: Jugoeksport Stil

Трпезариска маса БЛ-121.

12.038 ден. 20.063 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Венге
Материјал Дрво
Функција Извлекување ↔
Димензија Д х Ш х В 160(205) х 90 х 74
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време