Пребарувајте низ нашите производи

Frida Chair

Шифра: 002811
Баркод: KJFD620
Производител: ALF Italia

Столица Фрида

12.682 ден. 16.053 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Крем Сива
Материјал Дрво Еко кожа Медијапан MDF
Димензија 50 х 56 х 100
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време