Пребарувајте низ нашите производи

H-Buggi Chair

Шифра: 002975
Производител: Hal, EU

Столица Х-Бугги.

4.800 ден. 6.000 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Бука
Материјал Дрво Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 45 х 50 х 81
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 47 см
Дозволена тежина 100 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време