Пребарувајте низ нашите производи

Mirage 3+2 Sofa Set

Шифра: 003260
Производител: Diva Divani

Тросед и двосед Мираге. Можност за избор и на други димензии и комбинации во зависност од просторот. Можност и за дополнително вградување на електричен релакс механизам.

120.569 ден. 133.966 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Mirage 2.5P Sofa
58.168
58.168
Mirage 3P Sofa
62.402
62.402
Вкупно со попуст: 120.569
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Релакс ↯
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време