Пребарувајте низ нашите производи

Elba 3+2 Sofa set

Шифра: 001195
Производител: Cuborosso

Гарнитура тросед 216см и двосед макси 196см Елба. Можност на избор на други димензии во зависност од просторот.

111.375 ден. 123.750 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Elba 300 Sofa
57.937
57.937
Elba 209 Sofa
53.438
53.438
Вкупно со попуст: 111.375
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време