Пребарувајте низ нашите производи

Ariel Work Chair

Шифра: 003314
Баркод: 3831098880413
Производител: Fortrade

Работен стол Ариел.


3.159 ден. 3.510 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Розева Црна
Материјал Метал никел Пропилен PP Штоф
Функција Висина ↕ Подвижна Ротирање ⟳
Димензија Д х Ш х В 40 x 50 x 81(86)
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 39(51) см
Дозволена тежина 80 кг
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време