Пребарувајте низ нашите производи

Galea Armchair

Шифра: 003335
Баркод: 100
Производител: Cuborosso, Italy

Фотеља Галеа.

34.560 ден. 43.200 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Димензија Д х Ш х В 69 х 84 х 80
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време