Пребарувајте низ нашите производи

Latiano Armchair

Шифра: 008435
Баркод: 880102811530
Производител: Miotto Design

Фотелја Латиано.

54.130 ден. 70.299 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела
Материјал Метал црн Штоф
Функција Ротирање ⟳
Димензија Д х Ш х В 88 х 92 х 92
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време