Пребарувајте низ нашите производи

S-Karo 1 Velvet Armchair

Шифра: 006559
Баркод: BLUVEL 03
Производител: Sig, EU

Фотелја С-Каро 1 Велвет.


16.136 ден. 17.929 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Венге Зелена Кари Крем темна Сива Сива светла Цимет
Материјал Дрво Штоф велвет
Димензија Д х Ш х В 78 х 75 х 76
Mонтажа Клиент
Висина на седење 42 см
Дозволена тежина 230 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време