Пребарувајте низ нашите производи

Wolf Office Chair

Шифра: 003348
Баркод: 3831098880291
Производител: Fortrade

Канцелариски стол Волф.


4.982 ден. 5.535 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Црна
Материјал Метал хром Мрежа Пластика Штоф
Функција Висина ↕ Ротирање ⟳
Димензија 64 x 60 x 113(123)
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време