Пребарувајте низ нашите производи

S-Trix Chair

Шифра: 003449
Баркод: CZARNY TAP.11
Производител: Sig, EU

Столица С-Трикс.


6.075 ден. 6.750 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб Деним Крем Сива Црна
Материјал Метал никел Штоф
Димензија Д х Ш х В 46 х 46 х 88
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 48 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време