Пребарувајте низ нашите производи

Vigan Chair

Шифра: 003478
Производител: Fortrade

Столица Виган.


7.308 ден. 8.120 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Жолта Плава Розева Сива
Материјал Метал црн Штоф Штоф велвет
Функција Ротирање ⟳
Димензија 60 x 60 x 81.5
Mонтажа Има
Достапност : 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време