Пребарувајте низ нашите производи

H-K283 Chair

Шифра: 003576
Баркод: BEZOWY
Производител: Hal, EU

Столица Х-К283.


4.300 ден. 5.375 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Крем Сива
Материјал Дрво Штоф
Димензија Д х Ш х В 56 х 56 х 80
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 48 см
Дозволена тежина 120 кг
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време