*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

H-ST-11 Entryway element

Шифра: 003679
Производител: HalEU

Елемент за обувки Х-Ст-11.


3.354 ден. 4.192 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Бела Бука Сива Црна
Материјал Дрво Еко кожа Метал хром Метал црн
Димензија 81 х 31 х 48
Mонтажа Нема
Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време