*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Bamboo 3+2 Sofa set

Шифра: 003788
Производител: Nicoletti

Тросед и двосед Бамбу. Можност за избор на други верзии и комбинации во зависност од просторот.

150.685 ден. 188.356 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Bamboo 300 Sofa
78.635
78.635
Bamboo 200 Sofa
72.050
72.050
Вкупно со попуст: 150.685
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Главонаслон ↕
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време