*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Tuka Bar chair

Шифра: 003910
Баркод: CB1995
Производител: Calligaris

Барски стол Тука во избор на повеќе комбинации.

14.601 ден. 19.468 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Метал бел Метал бакар Метал жолт Метал зелен Метал таупе Метал црн
Димензија 55 х 56 х 98 55 х 56 х 88
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време