*** СИТЕ САЛОНИ СО СТАНДАРДНО РАБОТНО ВРЕМЕ ***
Пребарувајте низ нашите производи

Libra Bookcase

Шифра: 003941
Баркод: CB6102-1
Производител: Calligaris

Полици Либра во повеќе можни димензии.

40.269 ден. 53.692 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Бука Цемент
Материјал Меламин Метал бел Метал црн
Димензија 162 х 38.5 х 184.4 90 х 38.5 х 184.4 162 х 38.5 х 110.4 90 х 38.5 х 110.4
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време