Пребарувајте низ нашите производи

Cosmopolitan Bar chair

Шифра: 004075
Баркод: CB1941
Производител: Calligaris

Барски стол Космополитан.

8.560 ден. 10.974 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Метал хром Метал црн Пластика
Димензија 50 х 50 х 93 47 х 50 х 76
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време