Пребарувајте низ нашите производи

Murano Chair

Шифра: 004393
Баркод: KJMU620BT
Производител: Jugoeksport Stil

Столица Мурано.

9.963 ден. 15.328 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб кафен Крем темна
Материјал Еко кожа Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 52 х 59 х 104.2
Mонтажа Има
Достапност: Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време