Пребарувајте низ нашите производи

Novecento Buffet

Шифра: 004407
Баркод: KJNV611
Производител: ALF Italia

Комода Новеченто.

41.714 ден. 52.142 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сив
Материјал Медијапан MDF Метал црн
Димензија 214 х 54.6 х 79.8 179.2 х 54.6 х 79.8
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време