Пребарувајте низ нашите производи

Malin Side Coffee Table

Шифра: 004603
Баркод: ROUND
Производител: WhiteOak

Клуб масичка Малин.


16.461 ден. 18.290 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Даб Орев
Материјал Дрво Стакло
Димензија Д х Ш х В φ 42 х 45 φ 42.5 х 50 40 х 40 х 50
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 60 - 90 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време