Пребарувајте низ нашите производи

Club Sofa Bed

Шифра: 004746
Производител: Cuborosso

Софа Клуб со механизам за спиење и вклучен душек.

57.263 ден. 63.625 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Club Armrests
14.063
14.063
Club Sofa Bed Sofa Element
43.200
43.200
Вкупно со попуст: 57.263
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Душек Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Спиење
Димензија Д х Ш х В Модуларна
Mонтажа Југоекспорт
Висина на седење 49 см
Димензија за душек 195 х 162 см 195 х 142 см 195 х 122 см 195 х 72 см
Достапност: ≈ 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време