Пребарувајте низ нашите производи

Colonna Sofa bed

Шифра: 005033
Баркод: 152
Производител: Miotto Design

Софа Колонна со механизам за спиење и вклучен душек.

67.204 ден. 70.741 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Душек Микрофибер Штоф
Функција Спиење
Димензија 208 х 102 188 х 102 115 х 102
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време