Пребарувајте низ нашите производи

Siena Coffee table

Шифра: 004797
Баркод: 124TAV.04AV
Производител: Camel

Клуб маса Сиена.

33.424 ден. 37.138 ден.
Спецификација
Линија Classic Premium
Боја Слонова коска
Материјал Дрво
Димензија 120 х 75 х 45 φ 55 х 55
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време