Пребарувајте низ нашите производи

Cathedral Candle Holder

Шифра: 004920
Баркод: 7176001
Производител: Calligaris

Декорација Катедрал.


4.408 ден. 5.580 ден.
Спецификација
Тип Outlet
Линија Premium
Боја Бела Плава Таупе
Материјал Керамика
Димензија 36 х 14.5 х 13.5
Mонтажа Нема
Достапност : Веднаш Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време