Пребарувајте низ нашите производи

Omnia 180 Table

Шифра: 004947
Баркод: CS4058-R 180
Производител: Calligaris

Трпезариска маса Омниа.

87.919 ден. 111.290 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Дрво Керамика Стакло
Функција Извлекување ↔
Димензија 180(300) х 100 х 75 180(240) х 100 х 75
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време