Пребарувајте низ нашите производи

Siena Dresser

Шифра: 005424
Баркод: 112SET.02AV
Производител: Camel, ITL

Комода Сиена.

65.230 ден. 72.478 ден.
Спецификација
Линија Classic Premium
Боја Слонова коска
Материјал Дрво
Димензија Д х Ш х В 139 х 62 х 88 132 х 52 х 89 65 х 40 х 129 64 х 45 х 129
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време