Пребарувајте низ нашите производи

Platinum Dresser

Шифра: 005433
Баркод: 136SET.03BS
Производител: Camel, ITL

Комода Платинум.

34.094 ден. 37.882 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза песок Бреза сива Висок сјај
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 173 х 49 х 75 135 х 49 х 75 75 х 49 х 113.5
Mонтажа Југоекспорт
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава и монтажа во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000 ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време