Пребарувајте низ нашите производи

Karne Coffee Table

Шифра: 005543
Баркод: 3831098877871
Производител: Fortrade

Клуб маса Карне.

9.714 ден. 12.615 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Даб
Материјал Дрво Метал црн
Функција Складирање ↓
Димензија Д х Ш х В 110 х 60 х 46
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време