Пребарувајте низ нашите производи

Giotto Vanity Table

Шифра: 005608
Баркод: 157TOI.01BA
Производител: Camel

Тоалетна маса Гиотто.


34.652 ден. 38.502 ден.
Спецификација
Линија Classic Premium
Боја Бела антика Орев
Материјал Дрво
Димензија 120 х 43 х 79
Mонтажа Има
Достапност: 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време