Пребарувајте низ нашите производи

Maia Vanity Table

Шифра: 005665
Баркод: 154TOI.01PL
Производител: Camel

Тоалетна маса Маја.


44.584 ден. 49.538 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бреза сива Висок сјај Слонова коска
Материјал Медијапан MDF Огледало
Димензија 120 х 45 х 78
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време