Пребарувајте низ нашите производи

Treviso Dresser

Шифра: 005693
Баркод: ERTRBWHCM02
Производител: Status Italy

Комода Тревисо.

27.900 ден. 31.000 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Бела Цемент
Материјал Медијапан MDF
Димензија Д х Ш х В 150 х 48 х 82 64 х 40 х 133
Mонтажа Има
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време