Пребарувајте низ нашите производи

Clio 3+2 Sofa Set

Шифра: 005825
Производител: Nicoletti

Тросед и двосед Клио. Можност за избор и на други комбинации во зависност од просторот.

142.443 ден. 158.270 ден.


Производ Варијанта Цена Кол. Вкупно
Clio 200 Sofa
66.591
66.591
Clio 300 Sofa
75.852
75.852
Вкупно со попуст: 142.443
Нарачај повторно
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Микрофибер Штоф
Функција Главонаслон ↕
Димензија Модуларна
Mонтажа Има
Достапност : 45 - 60 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време