Пребарувајте низ нашите производи

Novecento Nightstand

Шифра: 005852
Баркод: KJNV120
Производител: ALF Italia

Наткасна Новеченто.

19.741 ден. 24.676 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сив
Материјал Медијапан MDF Метал црн
Димензија 69.6 х 46.6 х 56
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време