Пребарувајте низ нашите производи

Novecento Bed

Шифра: 005853
Баркод: PJNV00150
Производител: ALF Italia

Кревет Новеченто.

38.986 ден. 48.732 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Висок сјај Даб сив
Материјал Медијапан MDF
Димензија 233.6 х 205 х 127.6 220.6 х 205 х 127.6 220.6 х 170.5 х 127.6
Mонтажа Има
Достапност : 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време