Пребарувајте низ нашите производи

Dolly Bed

Шифра: 007303
Баркод: DTMC0X3
Производител: Calligaris, Italy

Кревет Долли со вклучен латофлекс.

79.774 ден. 104.966 ден.
Спецификација
Линија Premium
Боја Мултиколор
Материјал Кожа говедска Латофлекс Микрофибер Штоф
Функција Подигање ↑
Димензија Д х Ш х В 226 х 219 х 108 226 х 206 х 108 226 х 186 х 108 226 х 179 х 108 226 х 146 х 108
Mонтажа Југоекспорт
Димензија за душек 203 х 193 см 203 х 153 см 200 x 180 см 200 x 160 см 200 x 120 см
Достапност: ≈ 30 - 45 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 15,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време