Пребарувајте низ нашите производи

Roma IV Chair

Шифра: 005992
Баркод: 3831098879370
Производител: Fortrade

Столица Рома IV.


3.159 ден. 3.510 ден.
Спецификација
Линија Flexy
Боја Кафена Таупе Црна
Материјал Метал хром Штоф
Димензија 42 x 42 x 95
Mонтажа Има
Достапност: 15 - 30 дена Производот може да го нарачате online. За повеќе информации контактирајте не! Бесплатна достава во Македонија на сите нарачки со вредност над 10,000ден. Нудиме можност за плаќање на рати.
Дознај повеќе
За секој ново купен производ следува гаранција од 12 месеци.

Препорачуваме

Препорачани производи
  • Транспорт и монтажа

    Низ цела Македонија

  • Безбедно плаќање

    100% заштита

  • 24/7 отворени

    Нарачајте во било кое време